Oferta – przewóz osób krajowy i zagraniczny


transport osób Classic Bus (1)Firma CLASSIC BUS PŁOCK została założona by spełniać Państwa oczekiwania połączone z bezpiecznym i przyjemnym podróżowaniem.

Oferujemy usługi przewozu osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Oferta skierowana jest zarówno do instytucji (szkół, przedszkoli, firm, zakładów pracy, klubów sportowych, kościołów), biur podróży jak również osób prywatnych.

Zapewniamy przewóz komfortowym busem marki Mercedes – Benz Sprinter (23+1), który posiada przyciemniane szyby, klimatyzację, wyposażenie multimedialne, rozkładane siedzenia turystyczne wyposażone w pasy bezpieczeństwa, pomiędzy którymi jest dużo miejsca. Wszystkie te elementy sprawiają, że podróż będzie przyjemna i bezpieczna.

Firma świadczy usługi takie jak:

  • wycieczki krajowe i zagraniczne,
  • wycieczki szkolne, różne przejazdy: basen, teatr, muzeum itp.
  • obsługa grup sportowych,
  • dowóz i odbiór z lotniska,
  • kolonie,
  • zespoły muzyczne i artystyczne,
  • imprezy okolicznościowe,
  • wyjazdy biznesowe, integracyjne itp.

Naszym atutem jest dokładność,  profesjonalizm działania oraz rzetelność i niezawodność powierzonych zleceń. Classic Bus ma swoją siedzibę w Płocku, ale świadczy usługi dla firm z całej Polski.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.

Wynajem busów Płock * Wynajem busów Sierpc * Wynajem busów na wesele Płock * Wynajem busów na obozy Płock * Wynajem busów na imprezy Płock * Wynajem busów na basen Płock * Dowóz i odbiór z lotniska Płock * Busy na wyjazdy biznesowe Płock * Wynajem busów Włocławek * Wynajem busów Gostynin * Wynajem busów Wyszogród * Wynajem busów Sochaczew * Wynajem busów Kutno * Wynajem busów Słupno * Wynajem busów na wesele Sierpc * Wynajem busów na wesele Gostynin * Wynajem busów na wesele Łąck * Wynajem busów na wycieczki Płock * Wynajem busów na wycieczki Sierpc * Wynajem busów na wycieczki Wyszogród * Wynajem busów na pogrzeb Płock * Wynajem busów na pogrzeb Wyszogród * Wynajem busów na pogrzeb Gostynin * Wynajem busów na pogrzeb Kutno * Wynajem busów na pogrzeb Sierpc * Wynajem busów na bal andrzejkowy Płock * Wynajem busów na bal sylwestrowy Płock * Wynajem busów na bal karnawałowy Płock * Wynajem busów na koncerty Płock * Wynajem busów na dyskoteki Płock * Wynajem busów na imprezy integracyjne Płock * Wynajem busów na chrzciny Płock.