Oferta – przewóz osób krajowy i zagraniczny


transport osób Classic Bus (1)Firma CLASSIC BUS PŁOCK została założona by spełniać Państwa oczekiwania połączone z bezpiecznym i przyjemnym podróżowaniem.

Oferujemy usługi przewozu osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Oferta skierowana jest zarówno do instytucji (szkół, przedszkoli, firm, zakładów pracy, klubów sportowych, kościołów), biur podróży jak również osób prywatnych.

Zapewniamy przewóz komfortowym busem marki Mercedes – Benz Sprinter (23+1), który posiada przyciemniane szyby, klimatyzację, wyposażenie multimedialne, rozkładane siedzenia turystyczne wyposażone w pasy bezpieczeństwa, pomiędzy którymi jest dużo miejsca. Wszystkie te elementy sprawiają, że podróż będzie przyjemna i bezpieczna.

Firma świadczy usługi takie jak:

  • wycieczki krajowe i zagraniczne,
  • wycieczki szkolne, różne przejazdy: basen, teatr, muzeum itp.
  • obsługa grup sportowych,
  • dowóz i odbiór z lotniska,
  • kolonie,
  • zespoły muzyczne i artystyczne,
  • imprezy okolicznościowe,
  • wyjazdy biznesowe, integracyjne itp.

Naszym atutem jest dokładność,  profesjonalizm działania oraz rzetelność i niezawodność powierzonych zleceń. Classic Bus ma swoją siedzibę w Płocku, ale świadczy usługi dla firm z całej Polski.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.

Wynajem busa Płock * Wynajem busa Sierpc * Wynajem busa na wesele Płock * Wynajem busa na obozy Płock * Wynajem busa na imprezy Płock * Wynajem busa na basen Płock * Dowóz i odbiór z lotniska Płock * Busy na wyjazdy biznesowe Płock * Wynajem busa Włocławek * Wynajem busa Gostynin * Wynajem busa Wyszogród * Wynajem busa Sochaczew * Wynajem busa Kutno * Wynajem busa Słupno * Wynajem busa na wesele Sierpc * Wynajem busa na wesele Gostynin * Wynajem busa na wesele Łąck * Wynajem busa na wycieczki Płock * Wynajem busa na wycieczki Sierpc * Wynajem busa na wycieczki Wyszogród * Wynajem busa na pogrzeb Płock * Wynajem busa na pogrzeb Wyszogród * Wynajem busa na pogrzeb Gostynin * Wynajem busa na pogrzeb Kutno * Wynajem busa na pogrzeb Sierpc * Wynajem busa na bal andrzejkowy Płock * Wynajem busa na bal sylwestrowy Płock * Wynajem busa na bal karnawałowy Płock * Wynajem busa na koncerty Płock * Wynajem busa na dyskoteki Płock * Wynajem busa na imprezy integracyjne Płock * Wynajem busa na chrzciny Płock.