Jak wybrać dobrego i bezpiecznego przewoźnika?


WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WYBORU FIRMY TRANSPORTOWEJ

Wynajęcie busa to najlepsza opcja do zorganizowania transportu dużej liczby osób na długich i krótkich dystansach. Zalety usługi są oczywiste: swoboda poruszania się, wygoda w podróży, dostępność ubezpieczenia, możliwość relaksu w podróży czy załatwiania spraw po drodze. Najważniejsze, aby przed wynajmem busa wybrać rzetelnego, sprawdzonego przewoźnika.

Twoje zdrowie, nastrój, a nawet powodzenie wyjazdu zależą bezpośrednio od organizatora podróży. Nie ryzykuj swojego bezpieczeństwa i finansów przed zamówieniem busa i dowiedz się jak najwięcej informacji o firmie transportowej.

Skoncentruj się na następujących kryteriach:

Posiadanie licencji na przewóz pasażerów

Jeśli ten dokument nie jest dostępny na stronie internetowej firmy, lepiej odmówić współpracy. Brak pozwolenia jest oznaką nieuczciwości firmy. W tym przypadku szansa oszustwo jest bardzo wysoka: wszystkie oficjalne firmy posiadają licencję wystawioną i opublikowaną na stronie internetowej firmy.

Firma Classic Bus ma wszystkie wymagane licencje.

IMG 0001 1
Transport osób z firmą Classic Bus jest bezpieczny i pewny

Dostępność umowy ubezpieczenia

Przed złożeniem zamówienia sprawdź, czy firma posiada odpowiednie ubezpieczenia. Wszyscy przewoźnicy muszą spełniać określone wymogi

Posiadany pojazd i dbanie o niego

Niezawodna firma transportowa regularnie monitoruje wyposażenie, komfort i zgodność pojazdu z aktualnymi wymogami bezpieczeństwa. Pamiętaj, że wynajmując busa, powierzasz swoje zdrowie i życie wszystkich pasażerów, zarówno dorosłych, jak i bardzo młodych przewoźnikowi.

Posiadamy komfortowego busa Mercedes – Benz Sprinter.

Jak długo istnieje firma?

Uważaj na nowo zarejestrowane firmy (możesz sprawdzić datę rejestracji firmy szybko w Internecie), często nie wypełniają swoich zobowiązań. Doświadczone firmy wręcz przeciwnie, cenią sobie swoją reputację i dbają o to, aby każda podróż odbywała się na najwyższym poziomie.

Dostępność recenzji i opinii

Dodatkowym czynnikiem przy wyborze przewoźnika jest obecność pozytywnych i negatywnych opinii klientów w Internecie. 

Przewóz osób w Płocku i okolicy – tylko z Classic Bus

Jeśli szukasz bezpiecznego i doświadczonego przewoźnika osób, skorzystaj z oferty firmy Classic Bus. Sprawdź naszą ofertę na wynajęcie busa. Działamy w Płocku i okolicy jak np. Włocławek, Sierpc, Sochaczew, Kutno, Słupno.